KONST / Litografier / Litografier 10143317
*
nr 1014 3317
Litografier
11 st. von Wright, fåglar, lösa blad, bladets mått: 38x28
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 25 januari 2016
kl 20:18:44
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
19/1 21:03:26
1
350 kr
23/1 12:53:17
2
500 kr
25/1 13:57:35
3
600 kr
25/1 14:06:26
2
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: djurmotiv fågel fågelmotiv fåglar litografier lösa blad von wright
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12
-
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38
*
Litografier
nr 1014 3317
Litografier
11 st. von Wright, fåglar, lösa blad, bladets mått: 38x28
| Utrop: | 1.000 kr |
|---|---|
| Såld: | 700 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 25 januari 2016 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 19/1 21:03:26 | 1 | 350 kr |
| 23/1 12:53:17 | 2 | 500 kr |
| 25/1 13:57:35 | 3 | 600 kr |
| 25/1 14:06:26 | 2 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: djurmotiv fågel fågelmotiv fåglar litografier lösa blad von wright
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43 -
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12 -
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38



