KONST / Litografier / Litografier 10143317
*
nr 1014 3317
Litografier
11 st. von Wright, fåglar, lösa blad, bladets mått: 38x28
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 25 januari 2016
kl 20:18:44
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
19/1 21:03:26
1
350 kr
23/1 12:53:17
2
500 kr
25/1 13:57:35
3
600 kr
25/1 14:06:26
2
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: djurmotiv fågel fågelmotiv fåglar litografier lösa blad von wright
-
8145 Färglitografi
Ã…ke Ahlberg (f. 1943), Sverige. Flicka vid flygel...//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 18:37
-
8083 Färglitografi
Axel Lilliehöök (f. 1930), Sverige. Signerad, date..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 18:35
-
8143 Färglitografi
Berit Markevärn (f. 1952), Sverige. Röd cykel. Sig..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 20:45
-
7235 Färglitografi
Elis Åslund (1872-1956), Sverige. Fjällmotiv. Sign..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 19:46
-
7064 Färglitografi
Jordi Arkö (f. 1951), Sverige. Röde orm. Signerad,..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 20:56
-
7293 Färglitografi
Lars Norrman (1915-1979), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 18:42
*
Litografier
nr 1014 3317
Litografier
11 st. von Wright, fåglar, lösa blad, bladets mått: 38x28
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 25 januari 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
19/1 21:03:26 | 1 | 350 kr |
23/1 12:53:17 | 2 | 500 kr |
25/1 13:57:35 | 3 | 600 kr |
25/1 14:06:26 | 2 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: djurmotiv fågel fågelmotiv fåglar litografier lösa blad von wright
-
8145 Färglitografi
Ã…ke Ahlberg (f. 1943), Sverige. Flicka vid flygel...//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 18:37 -
8083 Färglitografi
Axel Lilliehöök (f. 1930), Sverige. Signerad, date..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 18:35 -
8143 Färglitografi
Berit Markevärn (f. 1952), Sverige. Röd cykel. Sig..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 20:45
-
7235 Färglitografi
Elis Åslund (1872-1956), Sverige. Fjällmotiv. Sign..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 19:46 -
7064 Färglitografi
Jordi Arkö (f. 1951), Sverige. Röde orm. Signerad,..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 20:56 -
7293 Färglitografi
Lars Norrman (1915-1979), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 18:42